gmail planovanie odosielanie

Ako naplánovať odosielanie e-mailu v Gmaile prostredníctvom prehliadača

Google pridal plánovanie e -mailov do Gmailu v apríli 2019. Umožňuje vám napísať si e -mail a odoslať ho v budúcnosti vo vami zvolenom dátume a čase. E -mailové plánovanie v Gmaile je k dispozícii v mobilnej aplikácii aj prostredníctvom prehliadača v počítači. Poskytuje vám možnosť vybrať si vopred nastavený dátum a čas alebo zadať vlastný čas, v ktorom chcete, aby príjemca dostal vašu poštu. To môže byť užitočné v rôznych situáciách a iba odosielateľ bude vedieť, že e -mail bol naplánovaný.

Plánovanie e -mailu v službe Gmail je veľmi jednoduché a dá sa vykonať niekoľkými jednoduchými krokmi. Pokračujte v čítaní, aby ste zistili, ako je možné naplánovať e -mail v Gmaile prostredníctvom prehliadača pre počítače aj mobilnej aplikácie.Ako naplánovať e -mail v Gmaile prostredníctvom počítačového prehliadača

 1. Prejdite na gmail.com a prihláste sa pomocou svojho účtu Google, ak ešte nie ste prihlásení.
 2. Kliknite na Napísať správu a napíšte svoju poštu pomocou e -mailového ID príjemcu.
 3. Teraz namiesto kliknutia na Odoslať kliknite na malú rozbaľovaciu šípku vedľa tlačidla odoslať a vyberte položku Naplánovať odoslanie .
 4. Nasledujúcich pár dní sa vám zobrazí niekoľko prednastavených možností. Ak vám niektorý z nich vyhovuje, jednoducho naň kliknite a váš e -mail bude naplánovaný.
 5. Ak chcete vybrať dátum a čas, kliknite namiesto toho na Vybrať dátum a čas .
 6. Mali by ste vidieť kalendár, v ktorom môžete vybrať dátum, kedy chcete naplánovať poštu. Prípadne môžete dátum zadať do textového poľa ručne spolu s časom.
 7. Po dokončení kliknite na Naplánovať odoslanie a váš e -mail bude naplánovaný na daný dátum a čas.
odosielanie mailu

Ako naplánovať e -mail v Gmaile prostredníctvom mobilnej aplikácie

 1. Otvorte aplikáciu Gmail na svojom zariadení s Androidom alebo iOS.
 2. Kliknite na Napísať správu a napíšte svoju poštu pomocou e -mailového ID príjemcu.
 3. Vpravo hore kliknite na trojbodkovú ponuku a klepnite na Naplánovať odoslanie .
 4. Mali by ste vidieť niekoľko prednastavených možností spolu s možnosťou Vybrať dátum a čas. Kliknutím na položku Vybrať dátum a čas zadajte dátum a čas ručne.
 5. Vyberte požadovaný dátum a čas a kliknite na položku Naplánovať odoslanie .

Naplánované e -maily v Gmaile sa odosielajú do kategórie „Naplánované“ na navigačnom paneli. Môžete mať až 100 naplánovaných e -mailov a môžete ich kedykoľvek pred automatickým odoslaním upraviť.

Zdroj:https://gadgets.ndtv.com/

Pridaj komentár

X