windows 11 gamingsk

Aktualizácia aplikácie Windows 11 Photos prináša integráciu fotografií iCloud

Windows 11 údajne získava podporu integrácie iCloud pre svoju aplikáciu Fotografie prostredníctvom najnovšej aktualizácie. Spoločnosť so sídlom v Redmonde sa minulý mesiac spojila so spoločnosťou Apple, aby oznámila, že pracuje na integrácii aplikácií Apple TV a Apple Music do počítačov so systémom Windows. Spoločnosť tiež predstavila integrovanú integrovanú podporu iCloud Photos v natívnej aplikácii Fotky v systéme Windows 11. Táto funkcia sa teraz sprístupňuje používateľom prostredníctvom najnovšej aktualizácie natívnej aplikácie Fotky v systéme Windows 11, podľa správy The Verge. . Táto funkcia bude údajne dostupná pre všetkých používateľov Windowsu 11 do konca novembra.

Najnovšia integrácia softvérových funkcií medzi spoločnosťami Microsoft a Apple umožní používateľom prepojiť knižnicu iCloud Photos so vstavanou aplikáciou Windows Photos na svojich zariadeniach so systémom Windows 11 . Aby používatelia mohli túto funkciu povoliť, budú musieť aktualizovať svoju aplikáciu Fotografie z obchodu Microsoft Store na najnovšiu verziu a potom nainštalovať aplikáciu iCloud pre Windows z obchodu. Po inštalácii sa používatelia môžu prihlásiť do klienta iCloud a vybrať si, ktoré fotografie alebo knižnice chcú mať automaticky synchronizované s aplikáciou Fotky.

„Vieme, že veľa zákazníkov so systémom Windows má na svojom telefóne iPhone zbierky fotografií a videí, ktoré by si chceli prezerať na svojom počítači,“ povedal pre The Verge Dave Grochocki, hlavný produktový manažér pre aplikácie Microsoft Windows pre doručenú poštu . „Táto integrácia iCloud Photos uľahčí tým, ktorí majú iPhone, priamy prístup ku všetkým ich obľúbeným spomienkam na jednom organizovanom mieste a je ďalším krokom v našom neustálom úsilí o bezproblémové používanie Windowsu 11,“ dodal.


Najnovšia integrácia iCloud Photos do Windowsu 11 je súčasťou väčšej aktualizácie aplikácie Fotky, ktorú plánuje spoločnosť Microsoft pre nadchádzajúcu verziu operačného systému Windows, ktorá má byť zvýraznená prepracovaným zobrazením galérie.

Používatelia môžu tiež očakávať, že Microsoft a Apple budú v budúcom roku úzko spolupracovať na poskytovaní podpory pre natívne aplikácie pre Apple Music a Apple TV na Windows PC.

Pridaj komentár

X