microsoft365

Microsoft 365 s novou integráciou

Integr├ícia medzi t├şmami a Dynamics 365 umo┼ż┼łuje obchodn├Żm a servisn├Żm z├ístupcom upravova┼ą z├íznamy z├íkazn├şkov pri rozhovoroch s klientmi. Teams taktie┼ż pon├║ka integr├íciu s aplik├íciami tret├şch str├ín.

Bud├║cnos┼ą platforiem pre spolupr├ícu ide nad r├ímec univerz├ílnej komunik├ície. Spolu s poskytovan├şm chatu, videokonferenci├ş a hovorov s├║ tieto slu┼żby ur─Źen├ę na to, aby sa stali centrom produktivity pr├íce.

Posledn├Ż pr├şklad tohto v├Żvoja pri┼íiel tento t├Ż┼żde┼ł na partnerskej konferencii Microsoft Inspire. Spolo─Źnos┼ą Microsoft predstavila integr├íciu medzi Teams a Dynamics 365, platformou podnikov├Żch aplik├íci├ş zalo┼żen├Żch na cloudov├Żch cloudov├Żch slu┼żb├ích.

o produktovom viazan├ş nasledovalo sedemmesa─Źn├ę ozn├ímenie spolo─Źnosti Salesforce, ┼że z├şska Slack za 27,7 mili├írd dol├írov. Dohoda, ktor├í sa m├í uzavrie┼ą toto leto, pravdepodobne povedie k tesnej integr├ícii medzi slu┼żbou spolupr├íce a cloudov├Żmi CRM a automatiza─Źn├Żmi aplik├íciami spolo─Źnosti Salesforce .

Prepojenie platforiem pre spolupr├ícu s obchodn├Żmi aplik├íciami umo┼ż┼łuje efekt├şvnej┼íie pracovisko. Napr├şklad obchodn├Ż z├ístupca alebo pracovn├şk z├íkazn├şckej podpory m├┤┼że pou┼ż├şva┼ą Teams alebo Slack na komunik├íciu s klientmi a ma┼ą pred sebou cel├ę svoje pozadie a hist├│riu transakci├ş bez prep├şnania medzi viacer├Żmi aplik├íciami.

Spolo─Źnosti od svojich produktov na spolupr├ícu po┼żaduj├║ mo┼żnos┼ą pr├şstupu a ├║pravy relevantn├Żch ├║dajov po─Źas obchodn├ęho hovoru. Prieskum spolo─Źnosti Metrigy Research zistil, ┼że takmer 60% organiz├íci├ş pova┼żuje softv├ęr pre t├şmov├║ spolupr├ícu za rozbo─Źova─Ź, ktor├Ż sp├íja zdroje ├║dajov a aplik├ície.

Spolo─Źnosti chc├║, aby integr├ícia priniesla ÔÇ×efektivitu pracovn├ęho tokuÔÇť, uviedol Bob O’Donnell, hlavn├Ż analytik spolo─Źnosti Technalysis Research.

T├şmy maj├║ dobr├║ poz├şciu centr├ílneho pr├şstupov├ęho bodu z d├┤vodu bezpe─Źnosti a kontrol, ktor├ę poskytuj├║ na ochranu podnikov├Żch ├║dajov, uviedol Jeremy Silber, riadite─ż pre inov├ície v Core BTS.

ÔÇ×Medzi klientmi je najd├┤le┼żitej┼íia bezpe─Źnos┼ą,ÔÇť uviedol Silber. Core BTS je IT konzult├ícia ┼ípecializuj├║ca sa na nasadenie a spr├ívu technol├│gi├ş spolo─Źnosti Microsoft.

V spolo─Źnosti Inspire Microsoft uviedol, ┼że t├şmy poskytn├║ pr├şstup k bohat├ęmu ├║lo┼żisku z├íznamov o z├íkazn├şkoch v Dynamics 365, ktor├ę obsahuje komponenty CRM a ERP .

V─Ćaka tomu bud├║ ma┼ą predajcovia a obchodn├ş z├ístupcovia z├íkazn├şckych slu┼żieb tieto inform├ície na dosah ruky po─Źas stretnutia t├şmov. Pozn├ímky uroben├ę po─Źas hovoru Teams sa automaticky ukladaj├║ na ─Źasov├║ os z├íznamu Dynamics 365. Ozn├ímenia o zmen├ích sa zasielaj├║ v┼íetk├Żm stran├ím, ktor├ę maj├║ pr├şstup k dokumentom.

─Żudia sa m├┤┼żu navz├íjom poz├Żva┼ą na prezeranie a spolupr├ícu na z├íkazn├şckych ├║─Źtoch v r├ímci chatu alebo kan├íla Teams. Tieto stretnutia by mohli by┼ą u┼żito─Źn├ę pri rie┼íen├ş probl├ęmov so z├íkazn├şkmi alebo sledovan├ş n├ísledn├Żch ├║loh s├║visiacich s ─Ćal┼í├şmi predajn├Żmi pr├şle┼żitos┼ąami.

Klienti Core BTS po┼żiadali spolo─Źnos┼ą o integr├íciu Teams s viacer├Żmi produktmi spolo─Źnosti Microsoft, vr├ítane Exchange Online pre pr├şstup k e-mailu, SharePoint pre spr├ívu dokumentov a Yammer pre intern├ę soci├ílne siete.

Tento rok spolo─Źnos┼ą Microsoft pl├ínuje umo┼żni┼ą v├Żvoj├írom softv├ęru tret├şch str├ín pred├íva┼ą aplik├ície priamo v r├ímci t├şmov. Spr├ívcovia IT si m├┤┼żu predplatn├ę zak├║pi┼ą v spr├ívcovskom centre Teams. Medzi spolo─Źnosti pon├║kaj├║ce t├şmov├ę aplik├ície dnes patria Atlassian Confluence, SAP C4C, Salesforce, ServiceNow a Workday.

V priebehu nasleduj├║cich 12 mesiacov si Microsoft ┼żel├í, aby sa partneri ako Core BTS zamerali na to, aby sa z Teams stala konkuren─Źn├í platforma pre stretnutia, front-end pre telef├│nne syst├ęmy a miesto pre pr├şstup k aplik├íci├ím od spolo─Źnosti Microsoft a tret├şch str├ín. Spolo─Źnos┼ą Microsoft chce tie┼ż preda┼ą t├şmy ako platformu pre spolupr├ícu pre pracovn├şkov v prvej l├şnii , ako s├║ zdravotn├ę sestry, spolupracovn├şci v maloobchode a ter├ęnni pracovn├şci.

ÔÇ×Dynamika je iba ─Źas┼ąou [strat├ęgie spolo─Źnosti Microsoft],ÔÇť uviedol Silber.

Pridaj komentár

X