LOTR and EA

Mobilná hra The Lord of the Rings: Heroes of Middle-Earth, ktorú vyvíja EA, ohlásená limitovaná beta

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth má byť ďalším licencovaným titulom od Electronic Arts, pričom EA sa vracia do hier LOTR. Heroes of Middle-earth sa vyvíja pre smartfóny so systémom Android a iOS a plánuje sa začať obmedzený beta test v lete 2022. Podľa EA ​​bude The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth inšpirovaný výhradne Stredozemou z literárnych diel JRR Tolkeina – na ceste sú dve filmové trilógie a televízny seriál – a bude obsahovať ťahové súboje a známe postavy z franšízy Hobit a Pán prsteňov spolu s vernou grafikou, filmové animácie a štylizované umenie.

V pondelkovom oznámení EA odhalilo, že spolupracuje so stredozemskými podnikmi na novej bezplatnej mobilnej hre s názvom The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth. EA opisuje pripravovaný titul ako „zberateľskú hru na hranie rolí“ (RPG) pre smartfóny. Hru vyvíja spoločnosť EA Capital Games so sídlom v Kalifornii a bude „výhradne inšpirovaná Stredozemou, ako je popísané v literárnych dielach JRR Tolkiena,“ uviedla Fredrica Drotos, riaditeľka pre značku a licenciu pre podniky Stredozeme.

Aj keď vydavateľ nie je vo svete Pána prsteňov nový – keďže v minulosti vydal tituly pre PC a konzoly založené na filmoch – The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth bude prvou hrou od EA, ktorá je založená na príbehy, miesta, postavy a tradície z kníh Pán prsteňov a Hobit . Budete potrebovať trvalé internetové pripojenie a titul bude ponúkať nákupy v hre vrátane náhodných herných položiek, čo je bežné u väčšiny voľne hrateľných titulov.

Zatiaľ čo podrobnosti o hre sú vzácne, EA tvrdí, že hra ponúkne pohlcujúce rozprávanie, čo hráčom umožní zažiť ikonické príbehy z kníh, keď bojujú proti zlu Stredozeme. The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth bude podľa EA ​​obsahovať ťahové súboje, zberné systémy a mnoho postáv z univerza Pána prsteňov a Hobita.

The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth vstúpi toto leto do obmedzeného regionálneho beta testovania pre Android a iPhone, čo znamená, že testovacie verzie hry by tu mohli byť za menej ako dva mesiace. EA zatiaľ neodhalilo podrobnosti o tom, ktoré regióny získajú prístup k beta verzii The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth.

Zdroj:https://gadgets360.com/

Pridaj komentár

X