NÁVOD NA AKTIVÁCIU HRY V SLUŽBE ORIGIN


1. Zo všetkého najskôr je potrebné navštíviť webové stránky EA ORIGIN, odkiaľ si stiahnete herný program ORIGIN do počítača, stačí kliknúť na “Download“.

2.jpg

2. Po stiahnutí spustíte inštalačný súbor a počkáte, kým sa inštalácia pripraví (môže to chvíľu trvať). Následne už vykonáte klasickú inštaláciu ako u akýchkoľvek iných hier.

Rovnako tak máte možnosť si tradične zvoliť rôzne parametre ako vytvorenie ikony na ploche, umiestnenie súboru a podobne. To si môžete ľubovoľne určiť, avšak ak narazíte na položku, ktorej nebudete rozumieť, radšej nič nemeňte.

3. Po dokončení inštalácie sa spustí aktualizácia programu Origin, čo takisto chvíľu zaberie. Akonáhle bude tento proces dokončený, otvorí sa vám program ORIGIN a vy sa budete môcť prihlásiť, alebo si vytvoriť nový účet.

4. Teraz sa teda prihláste, alebo si zaregistrujte nový účet v službe ORIGIN, ak ste ju predtým ešte nepoužívali. Nový program ORIGIN je žiaľ len v anglickom jazyku, ale veríme že registráciu zvládnete. (Odporúčame založiť účet dospelej osoby, nezakladajte detský účet, pokiaľ presne neviete, čo robíte.)

5. Keď sa dostanete do užívateľského profilu, tak v hornej lište kliknete na “Origin” a vo vysúvacím okne na “Redeem Product Code..“.

6. Potom zadáte do určeného poľa kód, ktorý Vám príde do emailu po zakúpení hry, načo sa spustí inštalácia hry. Po dokončení inštalácie sa už budete môcť začať hrať.

7. V prípade, že sa Vám automaticky nezobrazí možnosť stiahnutia hry, alebo chcete hru inštalovať neskôr, prejdite do knižnice hier: My Game Library, kde budete mať danú hru zálohovanú a odkiaľ si ju môžete v prípade potreby kedykoľvek stiahnuť do počítača.

7.jpg

Ešte dodáme, že ak bude jeden kód pre viacero hier, objaví sa Vám možnosť vybrať si, ktorú budete chcieť v danej chvíli nainštalovať.

 

Prajeme dokonalý herný i vizuálny zážitok!

Pridaj komentár