Pro Cycling Manager 2013

 Turnaje
  • Vytvorte si vlastný turnaj
  • - Turnaje o hodnotné ceny
  • - Turnaje o cash

Dôležité je u jazdcov sledovať niekoľko hlavných atribútov. V preteku vám nepomôžu ani najlepšie schopnosti jazdca, keď mu nesadne profil trate, alebo ho uštvete tréningom a tromi pretekmi po sebe. Okrem toho musíte dávať aj na formu, rytmus a náladu. Pretekári majú svoje špecializácie, ako je napríklad vrchár, šprintér, jazdec na podporu a podobne. Pred každým podujatím určíte zostavu pretekárov, ktorí sa ho zúčastnia, a podľa ich schopností sa potom prerozdelia ich úlohy. Úlohy môžete meniť aj medzi etapami, aby ste neuštvali výborného časovkára v kopcoch. Určujete im aj spôsob jazdy, či majú riskovať, alebo radšej ísť na istotu a podobne.
Preteky si môžete nechať simulovať, nastavíte základné voľby, roly pretekárov, typ jazdy, koho majú podporovať a o zvyšok sa už postará AI, alebo sa môžete o jazdcov starať aj priamo na trati v 3D preteku. Neovládate jazdcov priamo, ale ich  manažujete. Stanovujete im štýl jazdy, určujete tempo, čo majú robiť, či útočiť, alebo sa brániť a to v reálnom čase. Taktiež sa staráte o vodu, konzumáciu tyčiniek, sledujete únavu, výdrž a tepovú frekvenciu pretekárov. A ak to všetko dobre naplánujete, tak im v závere prikážete špurtovať o celkové prvenstvo. Bude vás stáť niekoľko umiestnení, kým vstrebete túto taktiku, AI vám toho veľa nedaruje a ak chcete hneď od začiatku žať úspechy, tak sa skôr spoľahnite na simulovanie pretekov.
Navyše môžete riadiť aj národné tímy. Hra obsahuje dva editor: editor licencií a editor pretekov, aby ste si hru mohli poupraviť podľa seba. A nájdete tu aj multiplayer. Vychádza z režimov singleplayeru a ponúka zaujímavý pohľad na súťaženie s ostatnými. Armada mode vám dáva k dispozícii karty, ktoré predstavujú pretekárov. A z kariet si musíte vystavať najlepší tím na súperenie s ostatnými. Progresom si sprístupňujete lepších pretekárov. Alebo môžete pretekať aj s oficiálnymi tímami.

Váš e-mail nikdy nebol uverejnený ani zdieľaný. Povinné polia sú označené *

gaming.sk

0 User(s) Online Join Server