Optický modul SFP+ pre multimode kábel CISCO CVR-QSFP-SFP10G=

331.33 s DPH

Na sklade

- +
Porovnať

Ak sú počítače a elektronikavašou vášňou a máte radi aktualizácie z oblasti technológie, a neuniknú vám ani najmenšie detajly, zakúpte Optický modul SFP+ pre multimode kábel CISCO CVR-QSFP-SFP10G= za neporaziteľnú cenu.

  • Pripojenie:
    • S káblom
    • SFP+
    • Kábel
  • Typ: Vysielač
Hmotnosť 0.04 kg
Rozmery 14 × 14 × 2 cm
Značka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Optický modul SFP+ pre multimode kábel CISCO CVR-QSFP-SFP10G=”
X