Optický modul SFP pre multimode kábel Trendnet TFC-110MST

74.66 s DPH

Na sklade

- +
Porovnať
  • Typ:
    • Optické vlákno
    • Vysielač
  • Farba: Sivá
  • Rozsah: 2 Km
  • Pripojenie:
    • RJ-45 x 1
    • S káblom
  • Vstupné striedavé napätie: 100 – 240 V

Ak sú počítače a elektronikavašou vášňou a máte radi aktualizácie z oblasti technológie, a neuniknú vám ani najmenšie detajly, zakúpte Optický modul SFP pre multimode kábel Trendnet TFC-110MST za neporaziteľnú cenu.

Hmotnosť0.51 kg
Rozmery25 × 11 × 7 cm
Značka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Optický modul SFP pre multimode kábel Trendnet TFC-110MST”
X