Optický modul SFP pre singlemode kábel Trendnet TEG-MGBS80

96.67 s DPH

Na sklade

Porovnať
  • Dĺžka vlny: 1550 nm
  • Rýchlosť: 1 Gbps
  • Rozsah: 80 km
  • Typ: Vysielač

Ak sú počítače a elektronikavašou vášňou a máte radi aktualizácie z oblasti technológie, a neuniknú vám ani najmenšie detajly, zakúpte Optický modul SFP pre singlemode kábel Trendnet TEG-MGBS80 za neporaziteľnú cenu.

Hmotnosť 0.07 kg
Rozmery 15 × 8 × 5 cm
Značka

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Optický modul SFP pre singlemode kábel Trendnet TEG-MGBS80”
X