Twitter stahovanie videa

Stiahnutie videa z Twitteru: Ako sťahovať video z Twitteru

Hľadáte spôsoby, ako sťahovať videá z Twitteru? Ako jedna z najpopulárnejších platforiem sociálnych médií umožňuje Twitter ľuďom zdieľať na platforme svoje myšlienky, ale aj obrázky a videá. Ukladanie videí z Twitteru však nie je také ľahké – namiesto toho musíte uložiť adresu URL tweetu. Existuje však niekoľko spôsobov, ako získať iba toto video. Zostavili sme podrobného sprievodcu, ako si môžete sťahovať videá z Twitteru.

Ak chcete sťahovať videá z Twitteru , budete musieť webovú stránku otvoriť v prehliadači na počítači. Neexistujú žiadne priame spôsoby, ako sťahovať videá zo samotného Twitteru, ale existuje veľa webových stránok, ktoré vám to umožňujú. Testovali sme SaveTweetVid a TwitterVideoDownloader a môžeme potvrdiť, že fungujú.


Ako sťahovať video z Twitteru

 1. Prejdite na Twitter v stolnom prehliadači.
 2. Nájdite video, ktoré chcete stiahnuť.
 3. Kliknite na tweet, ktorý obsahuje video.
 4. Môžete skopírovať adresu URL tweetu alebo kliknúť pravým tlačidlom myši na samotné video a vybrať možnosť Kopírovať adresu videa .
 5. Teraz prejdite na SaveTweetVid alebo TwitterVideoDownloader.
 6. Vložte skopírovanú adresu URL alebo adresu do priestoru určeného na webových stránkach. Mal by to byť textový panel s tlačidlom Stiahnuť vedľa neho.
 7. Kliknite na Stiahnuť .
 8. Oba weby vám poskytnú kvalitné možnosti výberu. Môžu sa líšiť v závislosti od videa.
 9. Tu môžete kliknúť pravým tlačidlom myši na tlačidlo Stiahnúť vedľa požadovanej kvality a kliknúť na Uložiť odkaz ako .
 10. Prípadne môžete kliknúť na tlačidlo Stiahnuť a video sa začne prehrávať na celej obrazovke. Kliknite pravým tlačidlom myši na video a kliknite na položku Uložiť video ako (alebo Ctrl + S, ak používate prehliadač Chrome).
 11. V ďalšom okne by sa malo zobraziť, že sa pokúšate uložiť súbor mp4. Vyberte umiestnenie, kam chcete video uložiť alebo stiahnuť, a kliknite na tlačidlo Uložiť .

Video na Twitteri, ktoré ste si chceli stiahnuť, sa zobrazí ako súbor mp4 na Vami vybranom mieste. Video potom môžete sledovať prostredníctvom ľubovoľnej aplikácie, ktorá podporuje formát mp4.Ako sťahovať video z Twitteru na Váš iPhone/Android

Zdroj: https://gadgets.ndtv.com/

Pridaj komentár

X